İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Albaraka’dan tertemiz MTV kampanyası

Albarakatürk Katılım Bankası, 2018 ikinci dönem motorlu taşıtlar vergisi ikinci taksidini Albaraka dijital kanalları aracılığı ile bankaya ait kredi kartıyla ödeyen müşterilerine vade farksız üç taksit imkanı sunuyor. Vergi ödemesini yapan müşterilere Autowax’tan %55’e varan indirim fırsatı sunuluyor. Bankadan kampanya ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

“Albaraka Worldcard’ınız ile 1- 31 TEMMUZ 2018 tarihleri arasında Albaraka Türk kanalları aracılığıyla yapacağınız MTV ödemelerine 3 taksit imkanına ilave olarak Autowax’ dan %55’ e varan indirim fırsatı!

www.gib.gov.tr’ den Albaraka Worldcard ile yapacağınız 100 tl ve üzeri MTV ödemelerinize ise 2 taksit imkanına ek Bosch Car Service’lerde ve Sonax’ta indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Detaylı Bilgi
Kampanyalar 01.07.2018-31.07.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyalardan yararlanabilmek için MTV ödeme dekontunuzu, indirimini kullanmak istediğiniz firmaya göstermeniz gerekmektedir. İlgili kampanyalardan sadece dekontta yer alan araç plakası ile yararlanılabilir.
3 taksit fırsatından sadece MTV ödemesini internet Şubesi, 0850 222 5 666 numaralı Alo Albaraka veya Albaraka Türk şubeleri aracılığıyla yapan müşteriler yararlanabilir. (ATM veya mobil şubeden sadece peşin ödeme yapabilirsiniz.)
Autowax kampanyamız, sadece detaylı hijyen temizliğini 400 TL yerine 250 TL’ ye; içinde boya, çizik giderme, parlatma ve boya koruma içeren Gold Plus paketini ise 500 TL yerine 260 TL’ ye yaptırma ayrıcalığı sunmaktadır. Kampanya tüm Autowax bayilerinde geçerlidir.Kampanyadan yararlanabilmek için Autowax bayilerinden randevu alınması gerekmektedir.Kampanya Binek ve Ticari araçlar için geçerlidir. Long ve Hafif ticari araçlarda %20 fiyat farkı uygulanır.
Kampanyalara katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır. World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan bir kez yararlanabilir.
www.gib.gov.tr internet sitesinden yapılacak ödemeler Autowax ve 3 Taksit kampanyamıza dahil değildir.
www.gib.gov.tr internet sitesinden yapacağınız ödemeler için ise;
*Bosch Car Service’lerde yaptıracağınız periyodik bakımlarda %30 indirim ve ücretsiz check-up ve
*Sonax’ta detaylı iç temizlik ve ozonla sterilizasyon; ve Sonax Motor temizleme ve koruma %50 indirim ile 610 TL yerine 305 TL(+KDV) fırsatları sizleri bekliyor.
Gib.gov.tr’den MTV ödemesi yapan müşterilerimiz hem Bosch Car Service , hem de Sonax indirim kampanyasından faydalanabilecektir.
Kampanya dahilinde Bosch Car Service’lerde, periyodik bakım (rutin periyodik bakım çerçevesinde hava filtresi, kabin filtresi, yağ filtresi, yakıt filtresi ve motor yağı değişimini kapsamaktadır) ve işçilikte + yedek parça da %35 indirim ve araç check up hizmeti ücretsiz sunulacak, uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanabileceğiniz noktaları görmek www.boschservice.com.tr’yi ziyaret ediniz ya da 444 32 11 no’lu çağrı merkezini arayınız.
Sonax’tan 610 TL değerindeki Sonax Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon + Sonax Motor Temizleme ve Koruma Sistemlerini içeren ‘’TEMİZLİK ve KORUMA PAKETİ’inde %50 indirim ile 305 TL + KDV olacaktır.
MTV ödemesini gib.gov.tr ile yapan ve MTV dekontunu Bosch Cr Service ve Sonax bayilerine ibraz eden kart sahipleri 31 Ağustos 2018 tarihine kadar alışverişlerinde +4 taksit fırsatı ile satın alabileceklerdir.
Kampanya diğer Autowax, Sonax ve Bosch Car Service kampanyaları ile birleştirilemez.
İnternet şubesi, 0850 222 5 666 Alo Albaraka veya Albaraka Türk şubeleri aracılığıyla yapılacak ödemeler Bosch Car Service ve Sonax kampanyamıza dahil değildir.
Albaraka Türk Katılım Bankası, Autowax, Sonax ve Bosch Car Service kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir