İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faizsiz – Katılım | Yatırım Fonları

KTV
KISA VADELİ KİRA SERTİFİKALARI KATILIM (TL) FONU 

Fon toplam değerinin en az %80’i, fon portföyünün aylık ağırlıklı ortalama vadesi 25-90 gün aralığında olacak şekilde, kamu ve özel sektör tarafından ihraç edilen kira sertifikalarına yatırılır. Aynı gün valorle işlem yapılabildiği için özellikle kısa vadeli yatırımlar için de uygundur.

KUVEYT TÜRK PORTFÖY


KTN
KİRA SERTİFİKALARI KATILIM (TL) FONU

Fon toplam değerinin en az %80’I yerli ve yabancı, kamu ve özel sektör tarafında ihraç edilen kira sertifikalarına, katılma hesabına ve Danışma Kurulundan icazet alınan uluslararası kabul ilkelerine uygun diğer para ve sermaye piyasası araçlarına yatırılır.

KUVEYT TÜRK PORTFÖY


RBV
ALBARAKA PORTFÖY KISA VADELİ KİRA SERTİFİKALARI KATILIM FONU

Fonun %80’i devamlı olarak Hazine Müsteşarlığı ve özel sektör tarafından ihraç edilen kira sertifikalarında; diğer %20’si ise yine Katılım Bankacılığı Prensiplerine uygun daha likit yatırım araçlarında değerlendirilmektedir. Günlük yatırıma imkan veren bir menkul kıymet yatırım fonudur. Bu fonumuz ile birikimlerinizi, yüksek likidite ve kısa vadede değerlendirme imkanı bulursunuz.

ALBARAKA PORTFÖY


PVK
ALBARAKA PORTFÖY KISA VADELİ KATILIM SERBEST FON

Fonun içerisinde bir veya birden fazla, ağırlıklı ortalaması 25-90 gün olacak şekilde Katılım Bankacılığı Prensiplerine uygun yatırım aracı yer alabilmektedir. Sadece nitelikli yatırımcıların alabileceği, günlük yatırıma imkan veren bir menkul kıymet yatırım fonudur. Birikimlerinizi, yüksek likidite ve kısa vadede değerlendirme imkanı bulursunuz.