İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Döviz işlemlerinde Türkiye Finans farkı

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından mobil uygulama olarak geliştirilen ve hazine işlemlerinde hafta içi beş gün 24 saat boyunca hazine işlemi yapmayı sağlayan TFXTARGET mobil uygulaması, döviz ve kıymetli maden emtia piyasalarını eş zamanlı izleyip, 34 farklı kurdan anında işlem yapma imkanı sağlıyor.

Türkiye Finans, döviz ve kıymetli maden alım satım işlemlerinin en rahat şekilde yapılmasına imkân veren TFXTARGET platformu kullanıcılarının hayatını daha da kolaylaştıracak mobil versiyonunu geliştirdikten sonra hazine işlemlerinde pozitif farkındalık oluşturdu. Türkiye Finans’ın yenilikçi yaklaşımının bir ürünü olan TFXTARGET sayesinde şubelere ve hatta internet şubesine bağlı kalmadan, akıllı telefonlardan hafta içi 5 gün 24 saat boyunca dünyadaki döviz ve kıymetli maden emtia piyasaları eş zamanlı izlenebiliyor ve 34 farklı kurdan anında işlem yapılabiliyor.
Akıllı telefon aplikasyonunun yanı sıra herhangi bir program indirmeye gerek kalmadan, web üzerinden kolaylıkla erişilebilen uygulama sayesinde kullanıcılar, akıllı telefonlar aracılığıyla platformun tüm özelliklerinden hafta içi her gün 24 saat boyunca mobil olarak faydalanabiliyorlar.
TFXTARGET aynı zamanda değerli madenlerde gram üzerinden alım satım işlemleri yapmaya olanak sağlayan yapısı ile sektörde tek olma özelliğini taşıyor.
TFXTARGET uygulamasını banka hesabınızı oluşturduktan sonra mobil uygulamasını App Store ve Google Play’den ücretsiz indirebilir, veya www.tfxtarget.com.tr adresinden hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir