İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faizsiz sigorta şirketi Bereket’te üst düzey iki atama

Türkiye’deki büyüme hedefi doğrultusunda, yakın zamanda üst yönetimin de yapılanmaya ve kadrosunu güçlendirmeye giden Bereket Sigorta ve Bereket Emeklilik, atamalarında uzman isimlerle yoluna daha güçlü devam ediyor. Bu yapılanma kapsamında Satış ve Pazarlama Genel Müdür YardımcılığınaSomer Orhan, Teknik Reasürans ve Hasar Genel Müdür Yardımcılığına ise Murat Şişli getirildi.

Somer Orhan kimdir?

Somer Orhan; Trakya Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ziraat Mühendisliği Bölümü’nden 1997 yılında mezun oldu.

Kariyerine mezun olur olmaz başlayan Orhan, ilk olarak Başak Sigorta’da çalıştı.

Yaklaşık 8 sene boyunca burada çalıştı.

Orhan son 5 yılını Vakıf Emeklilik ve Hayat’ta İstanbul Anadolu Bölge   Müdürü ve Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü olarak görev aldı.

1998-2006 yılları arasında Başak Sigorta A.Ş.de Tarım Departmanı Müdürü, 2006-2009 yılları arası Güneş Sigortası A.Ş.’de Tarım Departmanı Müdürü, 2012 Marmara Bölge Müdürü, 2012-2017 yılları arasında Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş. de İstanbul Anadolu Bölge Müdürü ve Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü olarak görev aldı.

Ocak 2017 tarihinden itibaren İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü görevini sürdürdüğü Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş. den Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği’nin grup şirketleri olan Bereket Emeklilik ve Bereket Sigorta’nın Genel Müdür Yardımcılığına 2 Şubat 2018 tarihi itibariyle atandı.


Murat Şişli kimdir?

Murat Şişli; Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi ve Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Finans Bölümünden 2003 yılında mezun oldu.

2002-2004 yılları arasında Garanti Sigorta A.Ş.de Teknik ve Reasürans uzman 2004-2005 yılları arasında ALG Sigorta A.Ş.de Reasürans ve Global İşler Yetkili 2005-2013 Aviva Sigorta A.Ş.de Teknik ve Reasürans Müdür Generali Sigorta A.Ş.de Teknik ve Reasürans Direktörü Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

Haziran 2016 tarihinden itibaren Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürdüğü Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. den Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği’nin grup şirketleri olan Bereket Emeklilik ve Bereket Sigorta’nın Genel Müdür Yardımcılığına 19.02.2018 tarihi itibariyle atanmıştır .

İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Murat Şişli 1976 yılı İstanbul doğumlu olup, evlidir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir