İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Happy ile MTV ödemeleriniz 3 taksit

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kredi kartı bankası olan Bonus altyapısını kullanan Happy markalı kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisinin ikinci taksidi vade farksız üç taksit ile ödenebiliyor. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra banka müşterileri bankanın 0850 222 22 44 numaralı çağrı merkezini arayarak yada sistemde kayıtlı cep telefonlarına gelen kısa mesajı cevaplayarak taksit işlemini gerçekleştirebilirler. Happy kartına sahip olmak için ise en yakın Türkiye Finans şubesine uğranması gerekiyor. Bankanın web sitesinden kampanya hakkında yapılan duyuru ise şu şekilde:
“Kampanya Detayları:
Kampanya 1 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasındaki 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerlidir.
Taksitlendirme işleminizi ödemenizden sonra 0 850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayarak, Türkiye Finans İnternet Şubesi aracılığıyla veya harcama anında iletilen SMS’e dönüş yaparak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
İşlemini İnternet Şubemiz aracılığıyla gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz internet şubeye giriş yaptıktan sonra Kredi Kartları > Taksitle > Yeni Başvuru adımlarını izledikten sonra taksitlendirmek istedikleri işlemi seçerek 3 taksit seçeneğini işaretlemelidirler.
Kampanya, MTV ödemelerini Türkiye Finans İnternet Şubesi, Türkiye Finans Mobil Şube, Müşteri Hizmetleri, www.gib.gov.tr aracılığıyla Happy ya da Türkiye Finans Kredi Kartları ile peşin olarak gerçekleştiren müşterilerimiz için geçerlidir.
MTV ödemelerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi > Ödemeler > Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme adımlarını izleyerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Türkiye Finans Mobil Şube üzerinden ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz Ödemeler sekmesi altında bulunan MTV Ödeme alanından Plaka No > Sorgula > Ödeme Aracını Seçiniz > Karttan adımlarını izleyerek Happy veya Türkiye Finans Kredi Kartları ile ödeme yaparak kampanyadan faydalanabilirler.
Happy ya da Türkiye Finans Kredi Kartları ile www.gib.gov.tr üzerinden yapılan MTV ödemeleri 3 TAKSİTLE kampanyasına dahildir. Anlaşmalı vergi daireleri listesi için tıklayınız.
Kampanyaya ek kartlar dahildir.
Happy Zero Kartlar kampanyaya dahildir.
Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
Bonus/puan ve nakit avans harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyada katılım sınırı yoktur.
Kampanyaya katılacak müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarı ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamaz.
Harcamanın gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin hatalı olması ya da kampanya kapsamı dışında kalması durumunda sorumluluk Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.’ye ait değildir.
Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sayfaları, e-posta ya da SMS’lerdeki yazım hataları bağlayıcı değildir.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir