İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuveyttürk müfettiş alımı yapacak

Kuveyttürk Katılım Bankası, büyüyen organizasyonu çerçevesinde bilgi sistemleri müfettiş yardımcısı alımı yapacak. Bankanın kendi kariyer sitesi olan www.katilbize.com sitesi üzerinden yapılacak olan başvurular sonrası yapılan ön değerlendirme akabinde genel yetenek, alan sınavı akabinde İngilizce sınavı yapılacak. Bu süreci olumlu geçen adaylar mülakata davet edilip uygun görülen isimlere teklif sunulacağı yapılan ilanda belirtildi.

İlana başvurmak için: https://www.katilbize.com/KUU42D8T8UHNWQXG8KR7UW7DXZ.JOB

İş Tanımı
Teftiş Kurulu Başkanlığı,Yönetim Kurulu adına Bankanın Genel Müdürlüğü ile yurt içi ve yurt dışı şube ve iştiraklerinde denetim görevini yerine getirmekte, ihtiyaç duyulan alanlarda inceleme ve soruşturma faaliyetlerini yürütmektedir. Teftiş Kurulu Başkanlığı’na bağlı çalışan Bilgi Sistemleri Denetim ekibi Bankanın tüm bilgi sistemleri süreçlerini denetlemekle görevlidir.

Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından düzenlenen yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı olan adaylar bilgi sistemleri müfettiş yardımcısı olarak Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesine katılmakta ve eğitim programının ardından görevlerine başlamaktadırlar.

Kariyer hedefleri arasında Bilgi Sistemleri Denetimi alanında çalışmak olan 01.01.1992 sonrası doğumlu ve aşağıdaki başvuru kriterlerini taşıyanlar ilana başvurabilecektir.

Aranan Nitelikler
İŞE ALIM SÜRECİ

A) ÖN DEĞERLENDİRME

Yapılacak başvurular için Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından ön değerlendirme yapılacak ve gelen başvurular arasından başvuru koşullarını sağlayan adaylar belirlenecektir. Söz konusu başvuru koşulları aşağıdaki gibidir:

1. Türkiye’deki üniversitelerin (veya bunların yetkili makamlarca onaylı yurt dışı eşitlerinin) dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinin aşağıda belirtilen bölümlerinden mezun olmak ya da Eylül/2018 içerisinde mezun olacak durumda olmak

(Mühendislik fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümleri)

2. T.C.vatandaşı olmak

3. 01.01.1992 veya sonrasında doğmuş olmak

4. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak

5. İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak

B) YAZILI SINAV

Ön değerlendirme sonucuna göre belirlenen adaylar e-posta aracılığı ile sınava davet edilecektir.

Yazılı Sınav Tarihi ve Yeri

Yazılı sınav yeri ve zamanı başvuruları kabul edilen adaylara e-posta yoluyla bildirilecektir.

Yazılı Sınav Konuları

1. Genel Yetenek ve Alan Bilgisi Sınavı

Alan bilgisi sınavı kapsamında bilgi teknolojileri temel konuları, yazılım geliştirme yaşam döngüsü, sistem analizi ve tasarımı,bilgi güvenliği ve BT yönetişimi alanlarında sorular yer alacaktır.

2. İngilizce Testi ve Çeviri(70 ve üzeri TOEFL skoru bulunan adaylar İngilizce sınavından muaf tutulacaktır.)

C) MÜLAKAT

Yazılı sınavda başarı gösteren adaylar mülakata davet edileceklerdir. Mülakatlar İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

D) TEKLİF

Yukarıda belirtilen aşamaları başarıyla geçen adaylara teklif yapılacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir