İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye Finans 299. şubesini Ağrı’da açtı

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile büyümesini sürdüren Türkiye Finans, Ağrı Merkez’de yer alan ilk şubesini 30 Temmuz’da hizmete soktu. Ağrı şubesi ile birlikte Türkiye genelinde toplam 69 ilde, 299 şubeye ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde ‘’Hayata Katılım Bankası’’ stratejisi ile kurum kimliğini yenileyen Türkiye Finans, bu stratejiyi yeni şubeler, yenilikçi ürün ve hizmetlerle desteklemeye devam ediyor.

2018 yılı başından itibaren toplam 12 yeni şube açan Türkiye Finans Ağrı’da açtığı ilk şubesi ile Türkiye genelindeki şube sayısını 299’a çıkardı. Türkiye Finans yılsonuna kadar hem ticari ve hem de perakende şube ağına toplamda 22 yeni şube eklemeyi planlıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, “Şubelerimizi dağıtım ağımızın en önemli kanallarından biri olarak görüyoruz. Bu nedenle 2018 yılında şubeleşmeye devam edeceğiz. Yeni açılacak şubeler ile daha fazla noktada müşterilerimize hizmet verip ağımızı büyüteceğiz. Yurtiçinde portföy
kalitemizden ödün vermeden pazar payımızı artırmayı; inovatif ürün ve hizmetlerle, iyi yetişmiş insan kaynağımızla ve açacağımız yeni şubeler ile mükemmel müşteri deneyimi sağlayarak hedeflerimize ulaşmayı planlıyoruz.”

Yeni dönemde “Hayata Katılım Bankası” stratejisini benimseyen Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ve onların hayatlarını kolaylaştıran yenilikçi ürünleriyle hizmet vermeye devam edecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir