İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aracınızın kredisi de eksperi de Albaraka’da!

Albaraka Türk Katılım Bankası, ikinci el taşı finansmanı kullanacak olan müşterilerine Otorapor ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde “Gold Ekspertiz Paketi”ni 450 TL yerine 250 TL’ye sunuyor. Araç almak isteyen müşteriler, aylık 1,02’den başlayan oranlarla araç finansmanı başvurusunda bulunduktan sonra cep telefonlarına gelecek olan şifre ile Otorapor bayilerine gidip Gold Ekspertiz hizmetinden 450 TL yerine 250 TL’ye yararlanabilecek. Bankanın web sitesinden kampanya ile ilgili detaylar şu şekilde paylaşıldı:

Detaylar

  • Otorapor “Gold Ekspertiz Paketi” kampanyasından sadece Albaraka Türk’ten araç finansmanı kullanacak müşterilerimiz yararlanacaktır.
  • Kampanya kodları müşterilerimizin bankamıza kayıtlı cep telefonuna gönderilecektir. Kampanya kodu gelmemesi durumunda 08502225666 nolu Alo Albaraka’yı arayıp kod talep edebilirsiniz.
  • Kampanya kodu Pazarlama İzni olan müşterilerimize gönderilecektir. Pazarlama izni vermek için “IZIN” yazıp 4460’a ücretsiz şekilde SMS gönderebilirsiniz.
  • Kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyetinizi ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. satın alınan hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
  • Otorapor ve Albaraka Türk kampanya koşulları değişiklik hakkını ve kampanya durdurma hakkını saklı tutar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir