İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EminEvim’e üst düzey atama

Eminevim tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, 10 seneden fazladır farklı sektörlerde yönetsel deneyime ve birikime sahip olan Murat Hoşgör’ün, 1 Kasım itibariyle şirketin Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü atandığı belirtildi.  Geçmişte Toshiba, Vaillant gibi uluslararası şirketlerde pazarlama, marka yönetimi ve kurumsal iletişim alanlarında yöneticilik tecrübesi olan Hoşgör, aynı zamanda Hollanda, Rusya, Özbekistan gibi ülkelerde global ölçekteki firmalarda görev yaptı.

Eminevim’de kurumsal iletişim çalışmaları ve yeni pazarlama stratejilerinin hayata geçirilmesine liderlik edecek olan Hoşgör, şirket hedefleri doğrultusunda dijital ve geleneksel iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk, müşteri deneyimi, kampanya yönetimi ve etkinlik stratejileri gibi  işlerden sorumlu olacak.

MURAT HOŞGÖR KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünü bitiren Murat Hoşgör, aynı üniversitede global pazarlama alanında yüksek lisans eğitimi almıştır. Aynı zamanda Maltepe Üniversitesi İşletme alanında doktora eğitimini sürdüren Hoşgör, Stratejik Pazarlama Müdürlüğü yaptığı Toshiba, Marka Müdürü görevini üstlendiği Vaillant gibi farklı sektörlerdeki global firmalarda yönetsel pozisyonlarda görev yapmıştır. 10 seneden fazla bir  süredir yönetsel pozisyonlarda görevlerini devam ettiren Hoşgör, ileri seviyede İngilizce, Rusça, Arnavutça ve Özbekçe dillerini bilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir