İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Emlak Katılım’a yeni yönetim kurulu üyesi

Türkiye Emlak Katılım Bankası yönetim kurulu üyeliğine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Mehmet Ali Kahraman atandı. Konuyla ilgili olarak bankadan yapılan açıklama şu şekilde:

”Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş.’nin 23 Kasım 2020 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla, Sn. Mehmet Ali KAHRAMAN’ın Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir.
Kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

Mehmet Ali Kahraman kimdir?

ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunu olan Kahraman, ODTÜ’de planlama konusunda yüksek lisans yaptı. 1997’de TOKİ’de Uzman olarak göreve başlayan Kahraman, Başkan Danışmanı, Strateji Geliştirme Daire Başkanı görevlerinde bulundu. 2011-2014 yılları arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Mekansal Planlama Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Kahraman, 2009-2011 yılları arasında TOBAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, 2011-2015 yılları arasında Emlak Konut GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, 2011-2014 yılları arasında Endüstri Bölgeleri Koordinasyon Kurulu ve Kültür Varlıklarını Koruma Yüksek Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2014-2018 yılları arasında Bakanlık Müşavirliği, Çankaya Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim üyeliği yapan Kahraman, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Vekili olarak görev yapmaktadır.

23 Kasım 2020 tarihi itibarıyla Türkiye Emlak Katılım Bankası Yönetim Kurulu üyesidir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir