İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Emlak Katılım’ın 2021 hedefi 100 şube

Emlak Katılım Bankası, Sultanhamam ve Levent Sanayi şubelerini de hizmete sunarak İstanbul’da 26 ve Türkiye genelinde şube sayısını 56’ya yükseltti. 2020 yılı için belirlediği şube hedefine ulaşan banka, 2021 sonunda da aynı başarıyı yakalayarak toplamda 100 şube olmayı hedefliyor.

Emlak Katılım’ın istikrarlı bir şekilde büyüyor olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar şunları söyledi:

“İstanbul’da Sultanhamam ve Levent Sanayi şubelerimizi müşterilerimizin hizmetine sunduk, iki şubemizin de ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Müşterilerimize bulundukları lokasyonlarda ulaşmayı amaçlamakla birlikte yaptığımız yatırımla yerel ekonomiye ve istihdama da katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda şube ağımızı genişletmeyi önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz. Emlak Katılım olarak sektörde sunulmayan hizmetler için yeni ürün geliştirmek suretiyle farklılaşmayı ve insanı odağına alan, sürdürülebilir bir hizmet modeli ile çevreye ve insana katılım bankacılığı etik ilke ve uygulamaları doğrultusunda hizmet üretmeyi planlıyoruz.”

“e-şube” ile hesap açmak çok kolay

Şube ağını genişletirken dijitalleşen dünyanın gereksinimlerine de uygun olarak hareket eden banka, şubeye gitmeden banka hesabı açmayı mümkün kılan“e-şube”yi hizmete sundu. Emlak Katılım “e-şube”sayesinde müşteriler tamamen dijital kanal üzerinden hesap açabiliyor ve tüm bankacılık işlemlerini bu kanal üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler

Emlak Katılım, gayrimenkul devir işlemlerinin sorunsuz gerçekleşmesi için Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile protokol imzalayarak Tapu Güvenilir Hesap uygulamasını hayata geçirdi.Bir ilke imza atarak hizmete sunduğu bu uygulama ile banka, gayrimenkul alım satım işlemlerini güvence altına alıyor. Bunun yanı sıra yastık altı altınların ekonomiye kazandırılması;hem tasarruf sahiplerinin hem de Türkiye’nin kazanması amacıyla altın toplama günlerini başlattı. Böylelikle Emlak Katılım, yeni ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin her şartta yanında oluyor.

Şube ağı 56 noktaya ulaştı

Emlak Katılım; Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Avcılar, Metrokent, Maslak, Maltepe, Kavacık, Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa), Esenyurt, Kaynarca, Mecidiyeköy, Sultanhamam, Levent Sanayi, Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Kızılay, Sincan, Aksaray, Batman, Bursa, Bursa Yıldırım, Diyarbakır, İzmir, İzmit, Gaziantep, Gaziantep OSB, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Adana Küçüksaat, Konya, Konya Büsan, Antalya, Sivas, Şanlıurfa, Adapazarı, Antakya ve Isparta şubeleriyle hizmet veriyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir