İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Katılım sigortacılığında kariyer yapmak isteyenlere:Neova Kampüs

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın iştiraki olması ile birlikte kurumsal anlamda ciddi bir atılım gösteren Neova Katılım Sigorta, geçtiğimiz günlerde stratejik hedeflerini kamuoyuyla paylaşmıştı. Bu alandaki insan kaynağının geliştirilmesi için Kuveyt Türk’ün ortaya koyduğu gayreti koyan Neova Katılım Sigorta yönetimi, üniversite öğrencilerinin staj yapabileceği Neova Kampüs uygulamasını hayata geçirdi. Başvuru için www.neova.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Neova Kampüs Nedir?

Neova Kampüs, sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen, katılım sigortacılığına ilgi duyan, üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik uzun dönemli bir staj programıdır. Neova Kampüslüler haftada en az 1 gün en fazla 3 gün ayda ise 14 güne kadar yarı zamanlı çalışabilir ve bu süreçte gösterdikleri performansa ve okul başarılarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım süreçlerinde öncelikli olarak değerlendirilir.

Neova Kampüs Sana Ne Kazandırır?

Benzersiz bir deneyim seni bekliyor. Neova Kampüsle kazanacağın deneyimler, standart staj programlarıyla elde edeceğin kazanımlara benzemez. Çünkü, uzun dönemli stajlarda daha farklı yaklaşımlar sergilenir. Stajın içeriği, başarıya giden yolu en iyi şekilde tanıyabilmen için özel olarak hazırlanır. Neova Kampüs’e katıldığında İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon ofislerinde görev ve eğitim alabilir; sektör profesyonellerinin deneyimlerine ortak olabilir, üniversitede aldığın teorik eğitimleri tecrübeye dönüştürmeye başlayabilirsin.

Haftada en az 1, en fazla 3 gün ofise giderek iş hayatını deneyimleyebilir, iş dünyasındaki değişimlere ve gelişmelere hızla uyum sağlayabilir, kazanacağın farkındalıklarla geleceğini planlarken daha doğru kararlar verebilirsin. Unutma ki, burada elde edeceğin kazanımlar mezuniyet sonrasında yapacağın iş görüşmelerine ayrıcalıklı ve avantajlı bir konumla başlamanı sağlar.

Neova Kampüs’e Kimler Katılabilir?

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde örgün eğitim görüyorsan,İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Bankacılık ve Sigortacılık veya Aktüerya bölümlerinden birinde 3. veya 4. sınıf öğrencisiysen, not ortalaman 2,5 ve üzerindeyse sen de Neova Kampüs olabilirsin.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir