İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KT Portföy’den BulutKlinik’e 1 milyon TL yatırım

Hastaların doktorlara erişimini kolaylaştırmak, doktorların ise kliniklerini kolay ve verimli şekilde yönetmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen bir SaaS platformu olan BulutKlinik, 1 milyon TL yatırım aldı.

Hastaların doktorlara erişimini kolaylaştırmak, doktorların ise kliniklerini kolay ve verimli şekilde yönetmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen bir SaaS platformu olan BulutKlinik’i Webrazzi Arena 2018’den hatırlayacaksınızdır. Kuveyt Türk’ün iştiraki olan KT Portföy Yönetimi’nin kurucusu ve yöneticisi olduğu ve Kuveyt Türk ile Vakıf Katılım tarafından yatırımcı olarak desteklenen KT Portföy Teknogirişim Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan 1 milyon TL yatırım aldı.

Sağlık sektöründe 15 yılı aşkın yazılımcı ve yönetici deneyimi olan Ali Hulusi Ölmez ve Yusuf Güleç tarafından 2016 yılında kurulan BulutKlinik, günümüzde 2 bin 800’den fazla klinikteki 3 binden fazla doktora erişiyor ve 600 bin hastaya hizmet sunuyor. BulutKlinik, Sağlık Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gibi kurumlar nezdinde gerekli akreditasyonlarını tamamlamış olarak hizmet vermeye devam ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir