İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuveyt Türk ile Ramazan her yerde

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Ramazan temalı fotoğraflardan oluşan Ramazan Her Yerde Sergisi’ni açtı.

Kuveyt Türk Ramazan Her Yerde Yarışması Devam Ediyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından düzenlenen Ramazan Her Yerde konulu yarışma halen devam ediyor. Kuveyt Türk yarışmada Ramazan temalı fotoğrafların kullanıcılar tarafından sosyal medya hesaplarında etiketlenerek paylaşılması halinde kazananlara fotoğraf makinesi hediye ediyor. Bir yandan Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından hediye edilen Instax Mini 90 Neo Klasik fotoğraf makinesi her hafta sahiplerini bulurken, diğer yandan yarışmaya katılanların Ramazan ayının başından bu yana çektiği ve sosyal medyadan RamazanHerYerde etiketiyle paylaştığı Ramazan fotoğrafları açılan sergide görülebiliyor.

Ramazan Her Yerde Sergisi 2 Farklı Yerde Açıldı

Kuveyt Türk Ramazan Her Yerde Sergisi İstanbullular tarafından 24 Mayıs – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında ziyaret edilebiliyor. Sosyal medya kullanıcılarının çektiği Ramazan temalı fotoğraflardan oluşan sergi büyük ilgi çekiyor. Kuveyt Türk’ün sergisi Sultanahmet Meydanı’nda ve Büyük Çamlıca Camii Bahçesi’nde ziyaret edilebiliyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul’un iki yakasında da bu sergiyi açarak tüm İstanbulluların ziyaret edebilmesine imkan sağlıyor.

Ramazan Fotoğrafları Sergi Haline Getirildi

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Ramazan ayının başından bu yana sosyal medya platformlarında yaptığı yarışmaya ve sergiye dair bilgilendirmeler yapıyor. Bu bilgilendirmelerde Ramazan Her Yerde yarışmasının amacının Ramazan aynın fark edilmesini sağlamak, bu farkındalığın yaratılmasına fotoğraf kareleri ile destek vermek ve o anları kalıcı kılmak olduğu belirtiliyor. Kuveyt Türk Ramazan Her Yerde Sergisi, İstanbul Avrupa yakasında Sultanahmet Meydanı ve Anadolu yakasında Büyük Çamlıca Camii bahçesinde 31 Mayıs 2019’a kadar gezilebiliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir