İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Lonca’nın yeni üyeleri belli oldu

Kuveyttürk Katılım Bankası ve Workinton işbirliğinde hayata geçirilen Lonca Girişimcilik Merkezi tarafından kabul edilen start-up girişimler belli oldu.

İşte o girişimler:

Crypto POS: CPOS kripto para birimleri ile ödeme almak isteyen satıcılar ile ödeme yapmak isteyen alıcıları, dijital ortamda buluşturan bir ödeme/pos sistemidir.

Kobi ATM: Müşterilerin, halihazırda nakit ve kredi kartı bazlı çalışan KOBİ’lerden ATM gibi para çekme / para yatırma işlemlerini yapabilecekleri bir mobil uygulama projesidir.

Analitik (+3 Robot): 3 Yaş üzeri çocuklarda programlama eğitimi için materyal geliştirilmesi kapsamında programlanabilir robot yazılım geliştirme eğitim setidir.

SmartFactoryTeam: CNC ve PLC kontrollü makinaların internet ağına bağlanması, bu makinalardan toplanan üretim verilerinin analiz edilmesi, raporlanması üzerine kurulu olan bu yazılım projesidir.

Bisigortaci.com: Sigorta ihtiyacı olan kişiler ile, lisanlı sigortacıları buluşturan bir Pazar yeridir.

Fosefi: Televizyon, Video On Demand ve IpTv iceriklerinin (Dizi, Film, Belgesel, Cizgi Film, Reality Tv Showlari gb) yayin haklari ticaretinin, online ve global olarak yapilmasina imkan saglayan, B2B bir pazar yeridir.

Ratonik: Topraksız Tarım için çok fonksiyonlu akıllı kontrol sistemidir. Bitki yetiştirme süreçlerinde gelişmiş sensör ağını kullanarak gerçek zamanlı ölçüm yapabilen, verileri saklayabilen, çevre birimleriyle dış hava koşullarındaki değişime enerji ekonomisini gözetecek şekilde adapte olabilen, bitkinin kök bölgesindeki isteklerine gübre ve su tasarrufu yapacak şekilde karar verebilen, tesis iklimini, bitki besinini toplam yönetim kavramı çerçevesinde stratejik olarak yöneten yazılım ve makinelerin bütünüdür

Compocket: Elektronik laboratuvarlarında kullanılan ölçüm cihazlarını, bilgisayar tabanlı ve mobil uyumlu hale getirerek çok daha etkili bir ölçüm deneyimi sunmayı hedefleyen bir donanım-yazılım projesidir.

Catchman: Alışveriş merkezlerindeki mağazaların ürünlerini tüketicilere yüksek indirimlerle sunan ve artırılmış gerçeklik özelliğiyle kullanıcıların Avm’lerde gezerken hediyeler kazanabildiği oyunlaştırma temelli mobil uygulamadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir