İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turkcell ile çağrı merkezi eve geliyor

İstihdam alanında Katılım Emeklilik ile işbirliği imzalayan Turkcell Global Bilgi, Katılım Emeklilik’in müşteri hizmetlerinin bir kısmını evde çalışan müşteri temsilcileri ile yürütecek.

Müşteri deneyimi çözümleri merkezi Turkcell Global Bilgi ile Katılım Emeklilik, istihdam alanında “örnek” bir işbirliğine imza attı. Özellikle kadınların iş hayatına daha fazla katılmasına olanak sunan evden çalışma sistemini Türkiye’de ilk defa hayata geçiren Turkcell Global BilgiKatılım Emeklilik’in müşteri hizmetlerinin bir kısmını evde çalışan müşteri temsilcileri ile yürütecek.

Yenilikçi bir anlayış

Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “Özellikle faizsiz sigortacılık alanında Türkiye’nin lider sigorta şirketi olarak müşteri hizmetlerinde de yenilikçi bir anlayışı ortaya koymayı hedefliyoruz. Bu bakış açısıyla Turkcell Global Bilgi ile böyle anlamlı bir iş birliğine adım attık” dedi.

Evde çalışan müşteri temsilcisi

Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur ise “Gerçekleştirdiğimiz dijitalleşme yatırımları üzerinden iş yeri ortamını ve konforunu evlere taşıyoruz. Türkiye’nin en hızlı ve istikrarlı büyüyen yeni nesil sigortacılık şirketi Katılım Emeklilik ile gerçekleştirdiğimiz evden çalışan müşteri temsilcileri modeli ile kişilerin ekonomik özgürlüğünü kazanmalarına katkı sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Yeni Akit

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir