İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye Finans, Ağrılı esnafın yanında

Türkiye Finans, Ağrı Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (ESOB) ile Ağrılı esnaf ve sanatkârların ekonomik kalkınmalarını desteklemek amacıyla bir protokol imzaladı. Banka, bu protokol sayesinde Ağrı ESOB’a kayıtlı 7 bine yakın üyeye indirimli ihtiyaç ve taşıt finansmanı desteğinin yanı sıra birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor.

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile beklentileri aşan ürün ve hizmetler sunan Türkiye Finans, ülke ekonomisi için büyük öneme sahip olan işletmelerin katma değerlerini sürdürmeleri amacıyla Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ile yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi.

Ağrı Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (ESOB) ile düşük maliyetli finansman ve bankacılık hizmetlerini kapsayan bir protokol imzalayan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu protokol ile 7 bine yakın Ağrılı esnaf ve sanatkârın sektörel ve bölgesel kalkınmalarını desteklemeyi amaçlıyor.

Protokol süresi içerisinde Ağrı ESOB üyelerine özel olarak, açılan yeni katılım hesapları için avantajlı paylaşım puanı uygulayacak olan Türkiye Finans, Oda üyelerinin 3 ay boyunca Kurumsal İnternet şubesi üzerinden yapacakları EFT / Havale işlemleri ile yapılacak bankacılık işlemleri için aynı süre boyunca hesap işletim ücreti almayacak. Bunların yanı sıra, Oda üyelerine özel kâr payı oranlarından yararlanma imkânı sunacak olan Türkiye Finans, ihtiyaç finansmanında 36 ay, taşıt finansmanında ise 48 aya varan vadelerle avantajlı fiyat imkânı sunuyor.

Protokole ilişkin imza töreni Türkiye Finans Perakende Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, Ağrı Şube Müdürü Fatih Kaya ve Ağrı Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği ve Bakkallar Odası Başkanı Mikail Ertosun’un katılımıyla Ağrı ESOB merkezinde gerçekleştirildi. Şoförler Odası Başkanı Cezmi Alparslan, Esnaf Odası Başkan Vekili Faruk Tayhan, Lokantacılar Odası Başkanı Osman Selçuk ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Resul Selçuk da imza törenine katılarak Türkiye Finans Katılım Bankası ile yapılan protokole destek verdi.

“Hayata Katılım Bankası” mottosunu benimseyen Türkiye Finans, Türkiye genelindeki 302 şubesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edecek.

Kaynak: www.diyadinnet.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.