İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye Finans, Gaziantep’e kurumsal şube açtı

2018 yılında 20 yeni şube açılışı gerçekleştiren Türkiye Finans Katılım Bankası, 2019 yılında da yeni şube açılışlarına devam ediyor. 12 Mart’ta Türkiye’nin en büyük sanayi, ticaret ve turizm şehirlerinden biri olan Gaziantep’te yeni bir kurumsal şubesini hizmete sokan Türkiye Finans, bu şube ile Türkiye genelindeki şube sayısını 307’ye çıkarmış oldu. Böylelikle Banka, son 1 yılda 21 adet yeni şube açılışı gerçekleştirdi.

Şube açılışına Gaziantep protokolünün ve şube çalışanlarının yanı sıra Türkiye Finans Genel Müdürü Wael Raies ve Türkiye Finans Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Murat Akşam katıldı.

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile kurum kimliğini yenileyen Türkiye Finans, bu stratejiyi perakende ve ticari bankacılık alanında hizmete soktuğu uzman şubelerle destekliyor. Türkiye genelinde 307 şubeye ulaşan Türkiye Finans, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Türkiye’nin en büyük sanayi, ticaret ve turizm şehirlerinden biri olan Gaziantep’te yeni bir kurumsal şube açtı. Şehitkamil ilçesinde faaliyet gösteren şube, Türkiye Finans’ın Türkiye genelindeki 5’inci kurumsal şubesi oldu.

12 Mart’ta gerçekleşen şube açılışına Gaziantep protokolünün yanı sıra Türkiye Finans Genel
Müdürü Wael Raies ve Türkiye Finans Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Murat Akşam
katıldı. Gaziantep yıllık ortalama 6,5 milyar USD ihracat hacmi ile Türkiye’nin en fazla ihracat yapan illeri arasında 6. sırada yer alıyor. Türkiye Finans, Gaziantep’te açtığı yeni kurumsal şube ile bölgenin mevcut ve potansiyel firmalarına hizmet sunmayı hedefliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir