İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye Finans, Osmaniye esnafının yanında

Türkiye Finans Katılım Bankası, Osmaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği ile yaptığı protokol çerçevesinde birliğe kayıtlı 6900 üyeye indirimli ihtiyaç ve taşıt finansman desteğinin yanı sıra çok sayıda avantaj sunacak.

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile beklentileri aşan ürün ve hizmetler sunan Türkiye Finans, ülke ekonomisi için büyük öneme sahip olan işletmelerin katma değerlerini sürdürmeleri amacıyla Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ile yaptığı avantajlı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi.

Osmaniye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği (OESOB) ile 18 Şubat’ta düşük maliyetli finansman ve bankacılık hizmetlerini kapsayan bir protokol imzalayan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu protokol ile Osmaniyeli esnaf ve sanatkârın sektörel ve bölgesel kalkınmalarını desteklemeyi amaçlıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası, bu protokol ile Osmaniye esnaf ve sanatkârlara kurumsal finansman desteği ve avantajlı bankacılık hizmetlerinin yanı sıra OESOB üyelerine açılan yeni katılım hesaplarında ek avantajlı paylaşım puanları uygulayacak. Banka, üyelerin mal ve hizmet alımlarını fonlamak için de kurumsal finansman ve leasing desteği sunacak. Ayrıca Oda üyelerinin bireysel ihtiyaçlarının finanse edilmesi amacıyla avantajlı fiyatlardan yararlanmasını sağlayan Türkiye Finans, üyelerin 3 ay boyunca kurumsal internet şubesi üzerinden yapacakları EFT ve havale işlemlerinden hesap işletim ücreti almayacak. Üyeler, ilk 3 ay boyunca takasa vereceği çekler için de herhangi bir ücret ödemeyecek.

Protokole ilişkin imza töreni Türkiye Finans Perakende Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, Güneydoğu Anadolu Bölge Satış Müdürü Mehmet Dingin, Osmaniye Şube Müdürü Ercan Taşkın ile Osmaniye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Yalçın’ın katılımıyla Osmaniye ESOB merkezinde gerçekleştirildi. Osmaniye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkan Vekili Mehmet Görmüş ve OESOB üyelerinden Metin Topal, Enver Hikmet, Enver Davarcı, Bedrettin İşler, Murat Delikişi de imza törenine katılarak Türkiye Finans Katılım Bankası ile yapılan protokole destek verdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir