İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye Finans’a Turcomoney ödülü

Ekonomi ve finans dergisi Turcomoney’nin gerçekleştirdiği Türkiye’ye ve Dünyaya Değer Katanlar Ödül Töreni’nde ödül alanlar arasında Türkiye Finans Katılım Bankası da yer aldı. Banka adına ödülü bankanın genel müdür yardımcısı Murat Akşam, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un elinden aldı.

Ekonomi ve finans dergisi Turcomoney’nin  düzenlediği “Türkiye’ye ve Dünyaya Değer Katanlar Ödülleri” dağıtıldı. Değişik alanlarda üretim, yatırım ve ihracat yapan, istihdam gerçekleştiren, yenilikçi, çevreci, sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkı sağlayan, söylem ve davranışlarıyla toplumsal barışa katkıda bulunan devlet adamları, kuruluşlar ve kişiler ödüllendirildi.

Dr. Kazım Kılınç yönetimindeki Turcomoney Dergisi, “Türkiye’ye ve Dünyaya Değer Katanlar Ödülleri” ile, değişik alanlardaki hizmetleri ile değer üreten kuruluşları ve kişileri teşvik etmeyi amaçlıyor.

Ödül Töreni’ne ödül sahiplerinin yanında Türkiye’den ve birçok ülkeden siyaset, iş, diploması, bürokrasi, bilim ve medya dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Değişik alanlarda üretim ve yatırım yapan, istihdam gerçekleştiren, ihracat yapan, yenilikçi, çevreci, sosyal sorumluluk projeleriyle topluma katkı sağlayan, yani Türkiye’ye değer katan kuruluşlara ve kişilere ödül verildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir