İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye Finans’tan 120 milyon TL’lik sukuk ihracı

Türkiye Finans, 9, 10 ve 11 Ekim 2017 tarihlerinde, en az %12.10 olacak şekilde* getiri ile 175 gün vadeli 120 milyon TL tutarında Kira Sertifikası halk arz’ı gerçekleştirecek.

Bankadan yapılan açıklamaya göre Türkiye Finans, en az %12.10 olacak şekilde getiri ile, 175 gün Kira Sertifikası halk arz’ı gerçekleştirecek. Açıklamada 9, 10 ve 11 Ekim 2017 tarihlerinde taleplerin toplanacağı söz konusu ihraç kapsamında bireysel ve kurumsal yatırımcıların talepte bulunabileceği belirtildi.

Türkiye Finans Kira Sertifikası’ na yatırım yapanlar, getiri tutarını 06 Nisan 2018 tarihlerinde bir defada alacaklar.

Türkiye Finans’ın Kira Sertifikası halk arzında satış, Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’ nin Emir iletimine aracı kurumu konumundaki tüm Türkiye Finans Şubeleri ve İnternet Şubesi üzerinden talep toplama yöntemi kullanılarak gerçekleştirilecek olup Kira Sertifikası halk arz’ ına katılmak isteyen tüm yatırımcıların başvuru yerlerine müracaat ederek talep formunu doldurmaları yeterli olacağı belirtildi.

Türkiye Finans Katılım bankasında hali hazırda yatırım hesabı bulunan mevcut müşterilerin ise talep formunu doldurmalarına gerek kalmadan, taleplerini Türkiye Finans İnternet Şubesi içerisinde yer alan “Yatırım İşlemleri > Halka Arz İşlemleri > Kesin Talep” adımından kolaylıkla iletebilecekleri ifade edildi.

Gelir Dağıtım Oranı (Yıllık Basit Dağıtım Oranı): %12.10’dan düşük olmamak üzere*

Daha fazla bilgi için: https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/bireysel/yatirim-hizmetleri/Sayfalar/halka-arz-aracilik-hizmetleri.aspx

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir