İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vakıf Katılım Nevşehir şube açıldı

VAKIF Katılım’ın Nevşehir Şubesi hizmete açıldı. Açılışa, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürü İkram Göktaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Savaş Benli, daire müdürleriyle bazı sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde konuşan Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, bankaların şube kapattıkları ya da şube yatırımlarını durdurduğu bir dönemde Vakıf Katılım’ın şubeleşme çalışmalarına hızla devam ettiğini ve ülke coğrafyasının büyük bir kısmına erişir hale geldiklerini belirtti. Nevşehir’in sahip olduğu doğal, tarihi ve kültürel değerleri ile sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da gözbebeği olduğunu söyleyen Göktaş, burada bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Göktaş; “Vakıf Katılım olarak bundan böyle yeni şubemiz, hızlı çözümlerimiz ve finansal desteğimizle ekonomisi her geçen gün daha da büyüyen, dünyada eşi benzeri olmayan doğal güzelliklere sahip Nevşehir’de olacağız. Bölgenin kalkınmasına ve gelişmesine katkıda bulunacak projelere destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

Törende daha sonra Vakıf Katılım Nevşehir Şubesi, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen
ve Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürü İkram Göktaş, Vakıf Katılım Genel Müdür
Yardımcısı Betül Vural Yılmaz, Nevşehir Şube Müdürü Hasan Göksel ve İl Özel İdaresi
Genel SekreteriSavaş Benli’nin de katıldığı tören ile hizmete açıldı. Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, daha sonra Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürü İkram Göktaş ile bir süre görüştü.

Kaynak: Hürriyet Gazetesi

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir