İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ziraat Katılım, mobil şubesini yeniledi

Ziraat Katım Bankası Mobil Şubesi yeni yüzüyle müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Ziraat Katılım Mobil’de Bankacılık İşlemleri Ücretsiz

Ziraat Katılım Mobil uygulamasının yepyeni bir yüzle müşterilerinin karşısında olduğu duyuruldu. Ziraat Katılım Mobil ile bankacılık işlemlerinin cep telefonlarından ve bilgisayarlardan rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yenden tasarlandı. Ziraat Katılım Bankası yeni mobil bankacılık uygulaması ile hizmet vermeye başladı. Mobil şubeye giren bireysel ve kurumsal Ziraat Katılım müşterileri bankacılık işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde yapabiliyorlar. Ziraat Katılım Mobil üzerinden gerçekleştirilen bankacılık işlemlerinden hiçbir ücret alınmıyor.

Ziraat Katılım Mobil’den Canlı Yardım Alınabiliyor

Yenilenen Mobil Şube’de öne çıkan özelliklerden biri de Canlı Yardım bölümü oldu. Ziraat Katılım Mobil’e giren kullanıcılar bu hizmet ile müşteri temsilcileri ile anında iletişim kurabiliyor ve bankacılık işlemleri ile ilgili soru sorarak destek alabiliyorlar. Ziraat KatılımBankası müşterisi olan kişiler Banka’nın çağrı merkezini arayarak internet şube ve mobil şubede kullanacakları mobil bankacılık şifrelerini alabiliyorlar. Müşteriler mobil şubeyi akıllı cihazlarına indirmeleri halinde bu şifreyle giriş yaparak hemen kullanmaya başlıyorlar. Ziraat Katılım müşterisi olmayan kişilerin önce müşteri olmak için gerekli işlemleri yapması gerekiyor. Bu işlemler Ziraat Katılım Bankası dijital kanallarından gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Katılım Mobil’e Nasıl Girilir?

Ziraat Katılım Mobil Şube’ye; Google Play ve App Store sanal mağazalarından uygulamayı indirmek suretiyle girilebilir. Mobil şubeye ayrıca Ziraat Katılım Bankası’nın internet sitesinde bulunan QR kodunu okutarak ulaşmak da mümkün hale getirilmiş. Ziraat Katılım müşterilerinin hesap ve ürünlerini Mobil Şube’de de görebilmeleri için şubelere giderek tanımlatmaları gerekiyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir