İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Birevim’e katılım bankacılığından üst düzey transfer

4 yıl gibi kısa bir sürede, geliştirdiği özgün ve sürdürülebilir “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemiyle, tasarrufun bir finans aracı olduğu gerçeğiyle Türk insanını tanıştıran “BİREVİM”, önemli teknokratları kadrosuna katmaya devam ediyor.

Katılım bankacılığı sektöründe üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev alan Sait Aytaç, Birevim firmasının satıştan sorumlu genel müdür yardımcılığı pozisyonuna getirildi. Konuyla ilgili olarak firmadan yapılan açıklamada Aytaç’ın Birevim markasına önemli katkılar sunacağı ifade edildi.

Sait Aytaç kimdir?

1971 yılında Elazığ’da doğan Sait Aytaç, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Finans sektörüne Albaraka Türk’te başlayan Sait Aykaç, Toprakbank’ta Şube Müdürlüğü, Türkiye Finans Katılım Bankası’nda ise, Şube Müdürlüğü, Şubeleşme ve Satış Performansından Sorumlu Birim Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Sait Aytaç finans sektöründe en son, Vakıf Katılım Bankası’nda, Bireysel ve Ticari Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Bir yorum

 1. Fatih AKTAŞ Fatih AKTAŞ Aralık 16, 2020

  Merhabalar,
  Mali işler, Finans, Muhasebe, Dış Ticaret, Satış, İdari işler ve Bankacılık alanında iş arayışım devam etmektedir. 14 yıllık katılım bankacılığı ve diğer tüm tecrübelerim, azmim ve özgüvenim ile çalışacağım firmaya üstdüzeyde katkı sunacağıma eminim.
  Kıymetli desteklerinizi, yönlendirmelerinizi ve daha fazla kişiye ulaşabilmek için paylaşımlarınızı rica ederim.
  Kariyer.net’te ve Linkedın’de özgeçmiş detay bilgilerim bulunmaktadır.
  Ayrıca CV’mi gönderebilirim.
  Sağlıklı günler dilerim.
  05074668865
  [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir