İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Emin Evim el birliği ile hacca götürüyor

El birliği sistemi ile insanları faizsiz bir şekilde ev sahibi yapan Emin Evim’in bağlı olduğu Emin Grup, şimdi de hacca gitmek isteyen vatandaşlara için özel bir kampanya düzenledi.

Firma tarafından hacca gitmek isteyen vatandaşlar öncelikle bir araya getiriliyor. Sonrasında küçük tasarruflar ile birikimler sandıkta toplanıyor. Sonra da kurası çıkan vatandaşların hac parası bu sandıktan ödeniyor. Eminevim Elbirliği faizsiz finansman modeliyle, Hac tarihi kesinleşmemiş hacı adayları; 24 aydan 96 aya kadar taksit seçenekleriyle birikimlerini altın ile yapabiliyor. Diyanetin düzenlediği çekilişte çıkanlar, vadesi dolmasa da hac ücretini toplu olarak alıyor, Hac ibadetini yerine getiriyor ve ödemelerine kaldığı yerden aynı şekilde devam edebiliyor.

Teslimat döneminde hac bedeli, diyanete ya da ilgili tur şirketine ödeniyor. Kalan kısmı, hacı adaylarının altın hesabına gram altın olarak havale yapılıyor. Üstelik vade ortasından sonra sistemden ayrılan hacı adaylarına; varsa ödediği peşinat, taksitlerin toplamı ve organizasyon ücreti (KDV hariç) iade ediliyor.

Emin Grup, detay bilgi için hacca gitmek isteyen vatandaşların en yakın şubeye davet etmesinin yanı sıra 444 36 46 numarayı arayarak detay bilgi alabileceğini ifade etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.