İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Emin Evim, yaz aylarında 6728 teslimat yaptı

Eminevim, yaz sezonunu kapsayan 3 aylık döneme 6 bin 728 teslimat sığdırırdı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yaz sezonuna haziran ayındaki 2 bin 510 araç ve konut teslimatıyla başlayan Eminevim, hizmet verdiği faizsiz “Elbirliği Sistemi” ile 3 aylık dönemde 6 bin 728 kişiyi ev ve araç sahibi yaptı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Emin Grup Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörü Mustafa K. Daldal, geride kalan ağustos ayında 275 milyon TL, 3 ayı kapsayan yaz döneminde ise toplamda 925 milyon TL’lik araç ve konut teslimatı gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Yaz sezonunda oldukça başarılı bir grafik çizdiklerini, bu sezon aylık teslimat ortalamasını da 2 binin üzerine çıkarmayı başardıklarını belirten Daldal, yaz dönemi içinde yapılan, toplam 925 milyon TL’lik teslimatın sadece araç ve konutu kapsadığını kaydetti.

“6 bin 728 teslimat, bulunduğumuz pazarda kırılması zor bir rekor”

Eminevim’in bugüne kadar yaptığı tüm teslimat verilerinin araç ve konuttan oluştuğunu bildiren Daldal, verilerin şeffaf bir şekilde açıklanmasıyla herhangi bir şüpheye yer bırakmadan insanlarda güven duygusunu tesis ettiklerini aktardı.

Daldal, şunları kaydetti:

“Eminevim olarak yaz sezonunu 925 milyon TL’lik teslimatla kapattık ve oldukça başarılı bir sezonu geride bırakmış olduk. 3 ayda gerçekleştirdiğimiz 925 milyon TL değerindeki 6 bin 728 teslimat, bulunduğumuz pazarda kırılması zor bir rekordur. Burada şunu da vurgulamak lazım; tüm teslimatlarımız sadece araç ve konuttan oluşmaktadır. Biz, verilerimizi paylaşırken her zaman şeffaf bir politika izliyoruz. Çünkü başarımızı yaptığımız teslimatın niteliği, ekonomik değeri ve sonrasında da adedi ile ölçüyoruz.

Şirketimiz bugün geldiği başarılı noktaya, kurucumuz merhum A. Emin Üstün’ün liderliğinde 30 yıllık bir deneyim ve tecrübeyle ulaştı, sağladığı güven sayesinde Türkiye’de bir ekonominin oluşmasına vesile oldu. Faizsiz ev ve araç sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız sağladığımız bu güvenle 30 yıldır Eminevim’i tercih ediyor. Bugün de ev ve aracını faizsiz almak isteyenlere tavsiyemiz, araştırma yaparken şeffaf olmayan verilere karşı dikkatli olmaları, teslimat sayılarının niteliğini iyice araştırarak karar vermeleridir. Çünkü piyasa bazı suistimallere açık ve vatandaşlarımızın da bu bilinçte olması önemli. Ancak biz bu suistimallere karşı şeffaflığımızı ortaya koyarak halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir