İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Philip Kottler bu kez dijital olarak İstanbul’da

Dünyanın en büyük pazarlama zirvesi World Marketing Summit (WMS), 6-8 Kasım tarihlerinde online ortamda gerçekleştirilecek.

Dünyanın en büyük pazarlama zirvesi World Marketing Summit (WMS), 6-8 Kasım tarihlerinde online ortamda gerçekleştirilecek.

104’ten fazla ülkeden 2.5 milyon katılımcı ile yapılacak zirvede, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, konuşmacı olarak yer alacak.

Zirvede, Avdagiç’in Prof. Philip Kotler ile birlikte hazırladığı ‘Marketing Talkies in İstanbul’ isimli kitap da tanıtılacak.

Pazarlamanın yaşayan efsane ismi Prof. Philip Kotler’in ‘pazarlama aracılığıyla daha iyi bir dünya yaratmak’ vizyonuyla oluşturduğu ‘Dünya Pazarlama Zirvesi (World Marketing Summit- WMS)’, 6-8 Kasım tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek. Bu yıl Covid-19 salgını nedeniyle dijital platforma taşınan etkinlik, Zoom aracılığıyla küresel pazarlama uzmanlarını bir araya getirecek.

2.5 MİLYON KATILIMCI

104’ten fazla ülkede eşzamanlı düzenlenecek ‘e-World Marketing Summit (e-WMS) 2020’nin bu yılki teması ise ‘kritik zamanlar için fikirler’. Etkinlikte, Prof. Kotler’in öncülüğünde 80’nin üzerinde pazarlama duayeni, Covid-19 nedeniyle yaşanan küresel krizde şirketlerin nasıl bir yol haritası izlemesi gerektiğini anlatacak.

Toplam 48 saat sürecek online zirveyi, 2.5 milyon kişinin takip etmesi bekleniyor. Türkiye saati ile 6 Kasım’da 03.01’de başlayacak zirve, 8 Kasım’da 02:59’da sona erecek. Eşzamanlı olarak tüm kıtaları kapsayacak e-WMS, Yeni Zelanda Auckland’da başlayacak ve Los Angeles’ta son bulacak.

TÜRKİYE’DEN İKİ KONUK

Dünyaca tanınmış 80’den fazla pazarlama duayeninin konuşmacı olarak katılacağı ‘e-World Marketing Summit’te Türkiye’den de iki isim kürsüye çıkacak. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz ile İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, zirvenin konuşmacıları arasında yer alacak. Avdagiç, Covid-19 sürecinde değişen ticaret algısı ve işletmelerin kriz döneminde izlemesi gereken yöntemler hakkında konuşacak.
Ayrıntılı bilgi için: www.ewmsturkey.com

‘MARKETİNG TALKİES İN İSTANBUL’ TANITILACAK

Dünya Pazarlama Zirvesi’nde, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç’in Prof. Philip Kotler ile birlikte hazırladığı ve ‘İstanbul ve Zor Zamanlarda Pazarlama’ konularının ele alındığı ‘Marketing Talkies in İstanbul’ isimli kitabın tanıtımı da yapılacak. Dünya Pazarlama Zirvesi’nin, 2018 yılında İTO’nun organizasyonuyla İstanbul’da düzenlendiğini hatırlatan Şekib Avdagiç, “World Marketing Summit (WMS) İstanbul etkinliğimizde, dünyanın dört bir yanından küresel pazarlama uzmanları katılarak pazarlamanın geleceğini konuştu. Bu etkinliğin devamı niteliğinde Prof. Kotler ile birlikte ‘İstanbul ve Zor Zamanlarda Pazarlama’ konularını ele aldığımız ‘Marketing Talkies in İstanbul’ isimli bir kitap hazırladık. Bu kitabın tüm dünyaya tanıtımı, Covid-19 salgını nedeniyle 6-7 Kasım 2020 tarihlerinde online olarak 104 ülkede eşzamanlı düzenlenecek olan e-World Marketing Summit etkinliğinde yapılacak” dedi. Başkan Avdagiç, 2.5 milyon katılımcı ile online platformda yapılan dünyanın en büyük zirvesi ‘e-World Marketing Summit’e, konuk olarak katılmaktan da onur duyduğunu dile getirdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir